SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Futbolcularının form ve moral yönünden son derece iyi bir konumda olduklarını belirten Giray Bulak, şöyle dedi:

“Fenerbahçe maçı bizim için çok önemli. Güçlü bir rakip olduklarının bilinci içindeyiz. Her iki takım açısından da bu maç kolay olmayacak. Ancak, biz kendi evimizde taraftarlarımızın da desteği ile sahadan 3 puanla ayrılmanın hesaplarını yapıyoruz. Taraftarımızın desteğiyle bu maçı kazanacağız. Herkesten önce bizim bu galibiyete ihtiyacımız var.”

Sakat oyuncuların her geçen gün daha da iyiye gittiği sözlerine ekleyen Giray Bulak, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Gosso’nun dışında tam takım halinde çalıştık. Mustafa Keçeli ve Ömer Aysan, 3-4 haftaya kadar oynayabilecek seviyeye gelecekler. Yattara 2 haftaya kadar hazır olabilir. Oyuncularımız 90 dakika tam istediğimiz tempoda olmasa bile 70 dakikalık tempomuz iyi diyebilirim. Yeni katılan arkadaşlarla tempomuzu genele yaymaya çalışacağız. Birbirini anlayan, yakınlaşan, seven, kucaklaşabilen bir takım olduk.”

BAŞKAN:”TAKIMIMIZA GÜVENİYORUM”

İkinci yarıya son derece iyi bir başlangıç yaptıklarını anlatan Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı ise güçlü ve savaşan bir ekip olduklarını anatırken de şunları söyledi:

“Bu büyük maça camia olarak ayrı bir önem veriyoruz. Hafta içinde yapılan hazırlık çalışmalarında takımımızın üstün bir form ve moralde olması bizi umutlandırdı. İnanıyorum ki, pazar günü sahaya görev alacak futbolcularımız, formalarının hakkını vererek bizi ve tüm taraftarlarını sevindirecek sonuç alırlar. Biz ve tüm Mersin onlara güveniyoruz. Son yaptığımız transferlerle gücümüzü daha da artırdık. Pazar günü tüm taraftarlarımızın da desteğiyle sahadan galibiyetle ayrılacağımızı ümit ediyorum.”

BİLET AÇIKLAMASI

Başkan Ali Kahramanlı, bazı taraftar gruplarının Fenerbahçe maçı bilet fiyatlarına tepki göstermesiyle ilgili olarak da şöyle dedi:

“Şunu net söylüyorum, Fenerbahçe, Galatasaray maçlarında fiyatları değiştiriyoruz. Bunu her şeyden önce karaborsayı önlemek ve takıma katkı olması için yapıyoruz. Taraftarlarımızın bu konuda duyarlı olması lazım. Takımı herkesin sahiplenmesi lazım. Bizim biletlerle ilgili politikamız, bu maçtan sonra değişecek ve eski durumuna dönecek. Ama bu süreçte takımın daha iyi yerlere gelmesi için herkesin elinden geleni yapması gerekir. Taraftar bizim için çok önemli.”

KURBAN KESTİLER

Öte yandan Fenerbahçe maçının hazırlıklarını Macit Özcan Spor Kompleksi’nde sürdüren kırmızı lacivertli takım, yaptığı antrenmandan önce kurban kesti.

Yayınlanma Tarihi:15:26,