SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'dan, milli takımdan dönen oyuncuların da katılmasıyla yeni emirler geliyor. Sivas maçını defalarca izleyen teknik adam, olumlu-olumsuz tüm noktaları analiz etti. Kocaman, takımla yapacağı toplantıda şunları anlatacak…

‘TÜM KADRODAN FAYDALANACAĞIM'

Önümüzdeki dönemde takımdaki her oyuncudan yararlanacağını söyleyecek. Kadroda yaklaşık 25 futbolcusunun bulunduğunu anlatacak olan teknik adam, dışarıda kalanların çalışmaya devam etmelerini isteyecek. Ayrıca, elindeki tüm futbolculara yoğun tempoda şans vereceğini de ekleyecek.

‘DOLDUR-BOŞALT YAPMAK YASAK'

Sivasspor karşılaşmasında konsantrasyon sorunları olduğuna dikkat çekecek olan Kocaman bu hataları tek tek anlatacak. Özellikle son 3-4 maçta olduğu gibi futbolcularının maç sonlarında doldur-boşalt yaparak oyun disiplininden kopmaları konusunda uyarıda bulunacak.

‘O 70 DAKİKALIK FUTBOLU İSTİYORUM'

Sarı lacivertli teknik adam, Sivas maçının ilk 70 dakikalık bölümünde pres ve rakibi boğmada çok iyi olduklarını belirterek, bunun devamını isteyecek.

‘SORUMLULUK ALMAKTAN KAÇMAYIN'

Fenerbahçe Teknik Direktörü, futbolcularının sahip olduğu değerin altını çizecek. Bu yolla sahaya yansıyan özgüvensiz davranışların sona erdirilmesine çalışacak.

‘HEPİNİZE KARŞI ADALETLİ OLACAĞIM'

Kadrodaki futbolcuların her birine karşı adaletli davranacağı teminatını verecek olan Kocaman, yedeklerle yakın ilgilenecek.

 

 

Yayınlanma Tarihi:12:03,