SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid forması giyen Cristiano Ronaldo, sezon başında mutsuz olmasının sebebi olan Jose Mourinho ile aralarındaki sorunu hallettiklerini ifade etti.

Ronaldo, eylül ayında oynanan Granada maçının ardından üzgün olduğunu açıklamış ve ardından da hakkında takımdan ayrılacağı yönündeki iddialar kuvvetlenmişti. Portekizli yıldız, AS’a verdiği röportajda “Mourinho’nun takımda kalıp kalmayacağını bilmiyorum. En azından sezon sonuna kadar bizimle kalacağını tahmin ediyorum. Aramızda geçenler ise şahsi meselelerdi fakat çözüme kavuşturduk. Şu an gayet iyiyiz. Ayrıca bu konu hakkında daha fazla konuşmayacağım, soyunma odasında olan orada kalır.” sözleriyle Mourinho ile bir probleminin olmadığını ifade etti.

Ronaldo, Real Madrid’de takım içi gruplaşma olduğunu iddia eden Casillas’ın sevgilisi Sara Carbonero’nun açıklamaları hakkında ise “Bazı konular hakkında konuşmayı doğru bulmuyorum. Bu konu son derece hassas bir mesele ve zamanlama açısından da açıklamanın yanlış bir anda yapıldığını düşünüyorum. Yine de şunu belirtmekte fayda var. İnsanlar istediğini söylemekte özgürler. Fakat her haber gerçeği yansıtmıyor ve biraz önce de dediğim gibi soyunma odasında olanların orada kalması taraftarıyım.” diyerek bu konu hakkında yorum yapmayacağını dile getirdi.