SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın İsveçli oyuncusu Johan Elmander, Arjantin ile oynayacakları hazırlık mücadelesi öncesi açıklamalarda bulundu.

Didier Drogba’nın takıma katılmasını değerlendiren başarılı oyuncu, “Takımda zorlu bir çekişme yaşanacak. Forvette zaten 3 tane iyi oyuncu vardı. Gereken ne ise yapacağım. Görev geldiğinde de fişek gibi olacağım. Yedek kulübesinde olur muyum derseniz, gereken şansı ben elde edeceğim” diye konuştu.

Galatasaray’ın Wesley Sneijder’i kadroya katması sonrası oldukça güçlendiğini belirten İsveçli, “Schalke ile oynayacağımız maçlar öncesi kadroyu güçlendirdik. İki tane muhteşem oyuncu takıma katıldı. Sneidjer bir süredir bizimle ve ne kadar inanılmaz bir futbolcu olduğunu, sahada neler yapabildiğini gözlemledim. Drogba’nın ne zaman geleceğini bilmiyorum, fakat kariyerinde neler yaptığı ortada. Fantastik bir oyuncu. Büyük isimlerin gelmesiyle takımın hedefleri de büyüdü.” diye konuştu.

İsveç basınının özel ilgisi ise Johan Elmander’in Türkiye’de yayınlananan reklamlarda sarı-kırmızılı perukla verdiği pozlaraydı. Tecrübeli oyuncu bununla ilgili, “Eski bir reklam ve çok da önemli değil. Sizin yeni haberinizin olması beni şaşırttı. Her yıl yapılan bir çalışma ve bütün oyuncular bu peruğu takıyor. Eğlenceli bir olay. Bizi güldürüyor.” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:07:20,