SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başkan Aziz Yıldırım, G.Saray'ın yaptığı Sneijder ve Drogba transferlerine isim vermeden eleştiride bulundu. Başkanın F.Bahçe Dergisi'nde yer alan ve sarı-kırmızılıların borsa manipilasyonu yaptığı ima eden ‘Her şey tartışılır, F.Bahçe tartışılmaz' başlıklı yazısı şöyle:

‘BU SEZON ÇOK ANLAMLI’

“Bu sezonun bizim açımızdan çok önemli ve çok anlamlı olduğunu biliyorum. Kaldırılacak her kupanın, kazanılacak her zaferin şampiyonluklardan çok daha fazla anlam taşıdığının farkındayım.

‘TARAFTAR TRANSFERLERLE GURUR DUYMALI’

Ara transfer döneminde takımımıza önemli takviyeler yaptık, bunlarla gurur duyduk, her F.Bahçeli de bu transferlerle gurur duymalıdır. Tüm F.Bahçeliler bilmelidir ki, bu transferler son kuruşuna kadar vergilendirilmiş olup; hiçbir şekilde manipülasyonla elde edilen gelirlere dayandırılmamış; F.Bahçeli'nin alınteriyle gerçekleştirilmiştir. F.Bahçe'nin büyüklüğünü bilen, tercih sebebi ‘büyük paralar' olmayan futbolcularla kadromuzu kuvvetlendirdik.

‘DEVLETE KÜLFETİMİZ YOK’

Görev süremiz içerisinde mutlaka bitirmek istediğimiz bir çok proje, F.Bahçe'nin geleceği niteliğindedir. F.Bahçe olarak, asıl gurur kaynağımız, bu projeleri hayata geçirirken, devlete hiçbir külfet yüklemeksizin, hiçbir vergisel imtiyaz kabul etmeksizin sadece F.Bahçe'nin dinamiklerinden yola çıkabilmek konusundaki yeterliliğimizdir.

‘75 MİLYON VERGİ VERDİK’

Unutulmamalıdır ki, F.Bahçe bugün itibariyle devlete 75 milyon vergi tahakkuk ettirebilecek ekonomik nitelikte gücü olan emsalsiz büyüklükteki bir camiadır. Yeri gelmişken bu gücü yaratan, siz büyük F.Bahçe taraftarına şükranlarımı sunarım.”

AYDINLAR’A; ‘CAMİLERDE ADAM SATIN ALIYOR!’

Başkan Yıldırım'ın şu cümleleri de dikkat çekti: “Cami avlularında satın almaya kalkıştıkları kişiler eliyle mevcut F.Bahçe yönetimini devirerek, göreve talip olmak gerçek F.Bahçelilik değildir. Bilinmelidir ki satın aldıkları bu kişileri, kendileri göreve geldikleri takdirde, sair menfaatlerle aynı şekilde karşılarında bulacaklardır.”

‘SEFA CUMA’YA GİDİYOR!’

Yıldırım'ın burada bahsettiği kişi eski yöneticisi Mehmet Ali Aydınlar. Aydınlar'ın oğlunun vefatı ardından Ortaköy'de restore ettirdiği camide her cuma Namaz kılan GFB lideri amigo Sefa'yı kasteden Yıldırım, eski TFF başkanının tribün liderlerini satın alarak başkan olmayı düşündüğünü ima ediyor.

TARAFTARLARA; ‘SORUNUMUZ RANT PEŞİNDE KOŞANLARLA’

Aziz Yıldırım, son günlerde arasının kötü olduğu taraftar gruplarıyla ilgili de konuştu: “F.Bahçe'yi hukuk dışı operasyonlarla yıkamayacaklarını anlayanlar, F.Bahçe Başkanı ve yönetimi ile taraftarı arasındaki bağı koparma amacındalardır.

‘ASLA İZİN VERMEYİZ'

Taraftar gruplarıyla sorun yaşadığımızı düşünmek cehalettir. Bizim sorunumuz F.Bahçe'yi rant kapısı olarak gören bu oluşumların başındaki birkaç kişi ile ilgilidir. Bu kişilerin tribünlerde korku salarak gerçek F.Bahçeliler'i sindirme ve yönlendirme düşüncelerinin hayata geçirilmesine asla izin verilmeyecektir.”

BAŞKANDAN MORAL YEMEĞİ

F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, teknik heyet ve futbolculara yemek verecek. Yöneticilerin de tam kadro katılacağı yemekte Yıldırım, teknik heyet ve futbolculara güvenini dile getirecek ve moral verecek. Takımın psikolojik olarak ayağa kalkmasını sağlamaya çalışan sarı-lacivertlilerin başkanı, dışarıya karşı da birlik mesajı vermiş olacak.

Yayınlanma Tarihi:11:00,