SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gol yollarında sıkıntı yaşayan ve sarı-lacivertli takımda Kuyt'ın kaçırdığı penaltı sonrası herkes aynı görüşte birleşti ve futbol şansının kapıyı çalmadığını savundu.

Süper Lig'de son 10 yılın en istikrarsız sezonunu yaşayan Fenerbahçe'de herkes aynı dertten yakınıyor. Lider Galatasaray'ın Bursa'da takıldığı haftada zirveye yaklaşma avantajını Sivasspor'a evinde yenilerek kaçıran sarı-lacivertlilerde en büyük handikap olarak ‘Futbol şansı' gösteriliyor.

HERKESİN DERDİ AYNI

Başta teknik direktör Aykut Kocaman olmak üzere futbolcular, yönetim, ve taraftar ‘Şans kapıyı çalmıyor' görüşünde birleşiyor. Yeni transferler çıktığı ilk resmimaçında şok yenilgi elde eden takımın ortaya koyduğu futboldan memnun olduğunu anlatan Aykut Kocaman ‘Futbol garip bir oyun. Sonuç, sezona damga vuran kötü bir yazgı' ifadelerini kullandı.

ŞANS İLE BAĞLANTILI

Yeni kaptan Emre Belözoğlu ve takım arkadaşları da elde edilen sonucun şansla ilgisi olduğuna dikkat çektiler. Emre ‘Ne yazık ki, futbolda bazen böyle sonuçlar oluyor. İlk maçımda kazanmayı çok isterdim ama olmadı' yorumunu yaparken, Bekir İrtegün, ‘Kazanmak için ne gerekiyorsa yaptık. Penaltı kaçırdığımız maçta rakibimiz 3 kere geldi, 2 gol attı. Onlarca pozisyonda golü bulamadık” diye konuştu.

YÖNETİM MEMNUN!

Sarı-lacivertli yönetim, Sivasspor mağlubiyetinin ardından gece 03.00'a kadar kulüp binasında toplantı yaptı. Aziz Yıldırım başkanlığında durum değerlendirilmesinin yapıldığı buluşmada tribünden gelen protestolar tartışıldı. Sivas karşısında ortaya konulan futboldan memnun kalan yönetim, önümüzdeki günlerde teknik heyet ve futbolculara bir moral yemeği yiyecek.

 İrfan YİRMİBEŞ

Yayınlanma Tarihi:10:24,