SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor yenilgisinin ardından görevinden istifa eden Gaziantepspor'un hocası Hikmet Karaman, AMK'ya çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gaziantep'te yaşadıklarını kısaca anlatan Karaman, “Başkan cezaevinden yeni çıkmıştı. Sezon başında sıkıntılar büyüktü, transfer yapılmadı anladık. Ama devre arasında hiçbir sözü tutmadılar. Transfer istiyorum, stoper lazım diyorum. Bonservisi elinde olan, 2-3 aydır top oynamamış ne kadar adam varsa getiriyorlar, “Al hoca oynat” diyorlar. Böyle kulüp mü yönetilir? Gaziantepspor Yönetimi futbolu çelik-çomak sanıyor. Bu şartlarda daha ne kadar dayanabilirdim!” ifadelerini kullandı.

‘BENİM NEDEN HABERİM YOK’

Gaziantepspor'dan ayrıldıktan sonra hafta içinde Bursaspor'un başına geçeceği yönündeki gelişmeleri değerlendiren Hikmet Karaman, “Bunlar nereden çıkıyor bilmiyorum. Benim neden haberim yok. Arayan olmadı. Kim çıkarıyor bu haberleri?” dedi. Tecrübeli çalıştırıcı sözlerini şöyle sürdürdü: “Ertuğrul Sağlam'ın zaten gideceği kaç aydır belliydi. Ben eğer Bursaspor'a gidecek olsam, devre arasında böyle bir şey yapardım. O zaman herkes mutlu olurdu. Herkes gereken hamleleri yapardı”

‘BURSASPOR’DAN BENİ ARAYAN YOK’

“Bursaspor'dan beni arayan falan yok. Kim çıkarıyor böyle dedikoduları anlamıyorum. Ertuğrul Sağlam'ın bırakacağı aylardır belli, gidicek olsam devre arasında giderdim”

Safa Can KONUKSEVER / AMK

Yayınlanma Tarihi:07:21,