SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gençlerbirliği'ni kendi sahalarında 2-1 yenerek 10 hafta sonra 3 puanla tanışan Orduspor, Durugöl Tesisleri'nde çalıştı. Hektor Cuper gözetiminde 2 gruba ayrılan futbolcular, fizik çalışmasından sonra taktik antrenmanı yaptırdı.

“3 PUAN ALMALIYIZ”

Hector Cuper, atrenmanın bitiminde Kayserispor maçının zor bir maç olacağını vurgulayarak üç puanı kazanmak istediklerini söyledi. Takımının 2 ay sonra galip geldiğine dikkati çeken Cuper, şöyle devam etti:

“ÇOK ÇALIŞMAMIZ GEREKECEK”

“Karşımızda şu an iki ay sonra galip gelebilen bir Orduspor var. Bu durumu hep devam ettirmemiz gerekiyor aslında. Ama herkes biliyor ki bu şansa bağlı olan bir şey değil. Bunu çalışarak başarabiliyoruz. Bu hafta da çok çalışmamız gerekecek. Önümüzdeki müsabakada üç puanı almak istiyoruz. Ve kolay olmadığını da biliyoruz. O yüzden iyi bir şekilde hazırlanmamız gerekiyor. Ligin durumuna baktığımız zaman hafta sonları şaşırttırıcı sonuçlar görebiliyoruz. Aslında lig çok dengeli gidiyor. O yüzden sürekli hazır olmak gerekiyor.”

“KİMLER HAZIR KİMLER DEĞİL”

Yeni transferleri de değerlendiren Cuper, “Bu hafta içinde bakacağız. Kimler hazır kimler hazır değil. Bir de sonuçta 10 yabancımız var” diye konuştu. Orduspor'un bir yılı aşkın süredir deplasmanda galip gelemediğinin hatırlatılması üzerine Hector Cuper, “Aslında bir yıl çok uzun bir süre. Göreceğiz pazar günü neler olacağını” dedi.