SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Devre arası transferinde büyük takımların kadrolarına katmış oldukları futbolcularla alakalı olarak SkyTürk360’a değerlendirmede bulunan Vural’ın konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde:

F.BAHÇE’DEKİ KIRGINLIKLAR ÇABUK UNUTULDU

Galatasaray iki tane çok önemli oyuncu alınca, sanki Galatasaray aldı biz ne yapalım dercesine herkes acele acele birilerini almaya çalıştı. Ara dönemde transfer yapmak kolay değil. Fenerbahçe iki oyuncusunu geri getirdi, enteresan. Oyuncu söylemlerine, hocaların verdikleri demeçlere bakıyorum. Sanki aralarında bir şey olmamışçasına oyuncular geri geldi. Türkiye enterasan bir yer. Bizim kadar balık hafızalı, yapılanı çabuk unutan bir millet daha yok. Hemen tepki verip, çabuk affederiz. Sanırım Fenerbahçe'nin transferleri de öyle oldu.

WEBO'YA MİLLİ PİYANGO VURDU

Webo Türkiye'yi öğrendi. Fena bir santrafor değil. 30 küsür yaşında. Hayatında olmayacak bir şey geldi başına. Milli piyango gibi. Ben Kasımpaşa'dayken 650 bin euromuz olmadığı için Webo'yu alamamıştık.

GALATASARAY HÜCUM OYUNCULARINDAN MEMNUN DEĞİL

Galatasaray'a gelecek olursak, Sneijder, Drogba yaşlarına rağmen önemli oyuncular. Özellikle Şampiyonlar Ligi'nde hedefiniz varsa bu tür oyunculara sahip olmak doğrudur. Bu transferleri yaptıklarına göre Galatasaray hücum oyuncularından memnun değil galiba. Burak,Umut, Elmander. Bunlar çok önemli oyuncular. Şimdi Drogba da katıldı. Galatasaray'a güç kattıklarını düşünüyorum.

NİANG'I BANA TEKLİF ETTİLER

Beşiktaş'ın transfer ettiği Niang'ı 3-4 gün evvel bana teklif ettiler. Ben de şaşırdım. 18 milyon euroluk futbolcu Elazığspor'a teklif ediliyor. Biz dedik ki “Kalsın kardeşim.” Beşiktaş'a geldi. Beşiktaş'a önemli katkıları olur.

Maraton.com.tr

Yayınlanma Tarihi:17:00,