SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ülkenin ünlü gazetelerinden Etnos ilk sayfasından anonslu verdiği haberde Aysal ve eşine geniş yer ayırdı. Gazete içerideki iki sayfasında resimlerle süslediği haberinde Grammatikoyianni için “Güzel gazetecinin hayatı romantik bir masala benziyor. 72 yaşındaki tüm dünyayı gezmiş karun gibi zengin Türk işadamı daha ilk bakışta Fani'nin mavi gözlerine aşık oldu” dedi.

2008'DE NEW YORK'TA EVLENDİLER

FANİ Grammatikoyianni'nin Yunanistan'da, İstanbullu Rumların kurduğu AEK takımının taraftarı olduğunu ve evlenmeden önce sarı siyahlı takımın maçlarını kaçırmadığını belirten gazete, “2004'de Yunanistan'ın şampiyon olduğu Avrupa Futbol Şampiyonası için Portekiz'e gitmişti. Onu iyi tanıyanlar futbolu sevmeyen bir erkekle hiçbir zaman beraber olamayacağını söylüyorlar” diye yazdı.

Çiftin 2006 yılında Atina'da tanıştığını, Ünal Aysal'ın daha sona eşi olacak Fani'yi arkadaşlarıyla birlikte teknesine davet ettiğini kaydeden gazete, 2008'de New York'ta evlenen çift için şu yorumlarda bulundu…

KÜLTÜRLÜ VE KOZMOPOLİT

“Grammatikoyianni'nin hayatı tamamen değişti. G.Saray taraftarlarının sevgisini kazandı. Ünal Aysal ise sadece çok zengin bir işadamı değil. Son derece kültürlü, kozmopolit ve enteresan bir insan.” Gazete ayrıca, G.Saray'ın ara transferde renklerine kattığı Wesley Sneijder ve Didier Drogba transferlerini de değerlendirirken, “Ünal Aysal büyük aşkı G.Saray için milyonlar harcıyor. Yapılan dev transferler de bunu gösteriyor. Her şey şampiyonlar ligi'nde başarıyı yakalamak için” diye yazdı.

hurriyet.com

Yayınlanma Tarihi:10:35,