SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Samet Hoca’ya saygısızlık yaptım”

Karabükspor maçının ardından oyundan alınmasına sinirlenerek Teknik Direktör Aybaba'ya tepki gösteren Fernandes günah çıkardı...

Güncellenme: 13:38, 03/02/2013
“Samet Hoca’ya saygısızlık yaptım”

Beşiktaş’ın Portekizli oyuncusu Manuel Fernandes, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde bugün bir basın toplantısı düzenledi. Karabükspor maçında oyundan alınmasının ardından Samet Aybaba’ya gösterdiği tavır nedeniyle basında çıkan haberler üzerine açıklama yapma ihtiyacı duyduğunu belirten Fernandes şunları söyledi:

“Karabükspor maçının ardından medyada bazı haberler dikkatimi çekti. Samet Hoca’yla aramızda sorun olduğu yazıldı. Maçta oyundan alındıktan sonra hocaya karşı tavrım saygısızcaydı, bunu kabul ediyorum. Hiçbirr oyuncu oyundan alınmaktan mutlu olmaz. Benim de oyundan alınmam elbette moralimi bozdu Ama bu hareketim Samet Hoca’yla aramısdaki iyi ilişkileri bozmaz. Ben zaten kendisini eleştiren bir insanım. Karabükspor maçında da iyi oynamadım ve maçtan sonra özeleştiri de yaptım. Samet Hoca’ya tavrım anlık bir hareketti. Biz bir aileyiz. Bu durumun bozulmasını istemiyorum.”