SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim, son iki maç oynatmadığı Burak Yılmaz için, “Allah'tan transfer dönemi bitti. Serdar Aziz'i almayacağımız gibi Burak'ı da göndermeyeceğiz. Burak 1-2 maç değil 20 maç oynar” dedi…

Sneijder ve Drogba transferlerinin ardından kimlerin kesik yiyeceği merak konusuydu. Galatasaray'ın İmparatoru derbi maçta Burak Yılmaz'ı 18'e almasına rağmen oynatmadı. Dünkü maçta da forvete Umut ve Elmander ile başlayan Terim yıldız futbolcuyu 18'e alıp süre vermeyince basın tribününde “Acaba Rusya'ya mı gidiyor?” soruları sorulmaya başlandı.

20 MAÇ OYNAYACAK

Terim’e basın toplantısında sorulan ilk soru da bu yöndeydi. İmparator'un yanıtı netti: “Transferi resmi olarak bitirdik. Yalanın bir kısmı bitti. Umut ve Elmander geçen haftayı iyi bitirdikleri için bu hafta da oynadı. Burak bizim için önemli bir oyuncu. 1-2 maç değil 20 maç oynayacak! Serdar Aziz ile herhangi bir durumumuz olmadığı gibi Burak'ı da göndermek gibi bir niyetimiz hiç olmadı. Sürekli tekzip etme şansımız olmuyor. Burak bugün oynamaz belki ama yarın tekrar kadroya girer”

Bahadır ÇOKİŞLER/AMK

Yayınlanma Tarihi:07:26,