SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Tv'ye açıklamalarda bulunan Mamadou Niang, “Tüm kalbimle savaşacağım. Beni buraya getirenleri mahcup etmeyeceğim. Taraftarlar ve yöneticiler için elimden gelenin en iyisini yapacağım” ifadelerini kullandı.

Türkiye'de yeniden oynamaktan mutlu olduğunu dile getiren Senegalli yıldız, “Bana tekrar bu şansı verdikleri için Beşiktaş yöneticilerine teşekkür ediyorum. İstanbul'u çok özlemiştim. Katar'da 1.5 yıl geçirdim. İstanbul'daki günlerimi unutamamıştım. Buradaki güzel günlerimi tekrarlamak için büyük heyecan duyuyorum. Daha sonra ailemi de buraya getireceğim” ifadelerini kullandı.

‘ESCUDE’Yİ TANIYORUM’

Katar'da oynadığı dönemlerde Türkiye ligini fazla takip etme fırsatı bulamadığını vurgulayan tecrübeli futbolcu, Beşiktaş'ta Fransız Escude'yi tanıdığını, diğer oyuncuları bireysel olarak tanımasa da bildiği isimlerin olduğunu ifade etti.

Hafta içerisinde çalışmalara başlayacağını ve hazır olduğunu dile getiren Niang, “Katar'da da çalışmalarımı sürdürüyordum. Elimden geleni yapacağım” diye konuştu. Beşiktaş'ta 76 numaralı formayı giyeceğini açıklayan Niang, bunun Fransa'da yaşadığı şehrin numarası olduğunu da sözlerine ekledi.