SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lİg 20. hafta mücadelesinde karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe-Sivasspor karşılaşması öncesi sarı-lacivertli taraftarlar, Şükrü Saracoğlu’nda tribün şova hazırlanıyor.

Sezon başından bu yana bir türlü istediği sonuçları alamayan sarı-lacivertliler’de  şampiyonluk havasını bulmak ve camiayı bütünleştirmek için Kadıköy’de önemli çalışmalar yürütülüyor.

Özellikle tribünler ile takım arasındaki bağı yeniden güçlendirmek isteyen sarı lacivertliler, özel müzikler, pankartlar ve koreografiler ile Saracoğlu’nda yepyeni bir hava yaratacak. İşte Pazar günü Kadıköy’e gidecek taraftarları bekleyen sürprizler…

1-ALTI AY SONRA GELEN KOREOGRAFİ

Maraton alt tribünde özel bir koreografi hazırlanıyor. Sarı lacivertliler, 6 aydır hiçbir tribün organizasyonu yapmamışlardı. Camiayı yeniden şampiyonluk havasına sokmak isteyen Fenerbahçe Yönetimi, söz konusu koreografilere destek oldu. Pazar günü Fenerbahçeli futbolcular sahaya çıktığında koreografi taraftarlar tarafından yapılacak.

2- ROCKY VE HABABAM MÜZİKLERİ

Fenerbahçe’nin Sivasspor karşısındaki yeniliklerinden biri de stadyumda çalan müziklerde olacak. Sarı lacivertliler sahaya çıktıklarında futbolcuları motive etmek için Rocky filminin müzikleri çalacak. Ayrıca her golden sonra Hababam Sınıfı’nın müzikleri ile taraftarın da isteği yerine getirilecek.

3- YEPYENİ PANKARTLAR AÇILACAK

Fenerium alt tribününde seremoni öncesi futbolculara yönelik pankartlar açılacak. Sarı lacivertli taraftarlar motive edici bu pankartlarla futbolculara mesajlarını iletecek. Futbolcuları ateşleyici nitelik taşıyan pankartlar da hazırlandı.

4- BÜTÜNLÜK MESAJI VERİLECEK

Emre Belözoğlu’nun transferi için Ali Yıldırım’ın İspanya’ya gitmesini bir mesaj olarak gören Fenerbahçe yönetimi tüm küslükleri unutturarak sezon sonuna kadar tek vücut olma mesajı verecek. Maçtan önce bu bütünlüğü gösteren organizasyonlar yapılacak.

Hürriyet