SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural Kasımpaşa maçı sonrası Fenerbahçe hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı…

Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Yılmaz Vural,maçın hakkının beraberlik olduğunu ve taraftarlara kalite olarak Türkiye liginin üstünde bir maç seyrettirdiklerini söyledi.

‘F.BAHÇE’Yİ SEVİNDİRDİK!’

Son 6 haftaya 35 puanla girmeyi hedeflediklerini dile getiren Vural, ”39 puan barajı için bunu yapmamız lazım. Haftaya Beşiktaş’ı da yenmek için oynayacağız. O maçta sahanın büyüğü olmak istiyoruz. Koskoca Fenerbahçe camiasını bizden 1 puan aldı diye sevindirdik. Böyle bir takım haline geldik. İkinci devreye iyi başladık ve bu sezon sonuna kadar devam eder inşallah” ifadelerini kullandı.

Maçtan önce Kasımpaşa taraftarının kendisini tribünlere çağırmasına da değinen Yılmaz Vural, ”Çok duyguluyum. Türkiye’de vefa denen şeyi unutuyoruz. Kasımpaşalı öyle bir Kasımpaşalı ki Allah razı olsun onlardan. Kendilerine hizmet etmiş bir arkadaşlarını unutmadılar. Onların bu davranışı tüm Türkiye’ye örnek olsun. Kasımpaşa bundan sonra Elazığ’ın kardeş takımıdır. Bunu ömrüm boyunca unutmayacağım” diyerek sözlerini tamamladı.