SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kulüp dergisinin Şubat sayısına makale yazan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulüpteki genel gidişat ve ara transfer dönemine yönelik açıklamalarda bulundu.

İşte Başkan Orman’ın kulüp dergisinde yayınlanan makalesi:

“2012 yılında “Beşiktaş için kaybedecek bir dakikamız yok” felsefesiyle göreve başladık. Beşiktaş için büyük hedeflerimiz ve hayallerimiz var… Ben ve yönetim kurulum büyük Beşiktaş Camiası'na vermiş olduğumuz sözleri tek tek yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Önümüzdeki süreçte bir bütün olarak, kulübümüz için hizmet etmeye devam ederek, önemli ve kalıcı projeleri hayata geçireceğiz. Kulübümüze hizmet etmekten başka beklentisi olmayan bizlerin tek isteği, Beşiktaş'ın aydınlık yarınlarıdır. Siz büyük Beşiktaşlılar'ın desteği ile birlikte şanlı tarihimize yeni başarılarımızı yazacağız. Her zaman dile getirdiğimiz gibi önemli olan, kazananın Beşiktaş olmasıdır.

110 yıldır sahip olduğumuz kültürümüz ve değerlerimiz, Beşiktaşımız'ı diğer kulüplerden üstün kılan en büyük özelliktir. Bizler emeğe saygı duyan, dürüstlüğü ve hak etmeyi öne çıkaran bir geleneğe sahibiz. Bizi biz yapan ve ayrıcalıklı kılan, dürüstlük, erdem ve gururumuzla beraber, başarıyı yakalama mücadelesindeki en büyük itici gücümüz, bizi hiçbir zaman terk etmeyecek olan Beşiktaş sevdasıdır. Bu düsturla Beşiktaş tarihine yeni şampiyonluklar eklemek en temel amacımızdır. Başarıya ulaşmak için sabretmek ve mücadele eden takıma şans tanımak gerekmektedir. Bu amaçla, yönetim olarak, her türlü yeni atılımı yapmaya devam edeceğimizden de kimsenin şüphesi olmasın. Devre arasında futbol takımımıza katkıda bulunacak ve sistemimizi bozmayacak transferler yapmak istedik. Bu doğrultuda izleme ekibimizin ve teknik heyetimizin çalışmalarıyla üç oyuncu takviyesinde bulunduk. İkinci yarıda Siyah-Beyaz formamızı terletecek olan Gökhan Süzen, Sinan Kurumuş ve Bruo Ferreira Bonfim (Dentinho)'e bu vesileyle bir kez daha “Hoş geldiniz” diyorum. Hem futbol takımımıza hem de armamızı gururla taşıyan diğer tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.

En derin sevgi ve saygılarımla,

 

Fikret Orman

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı”