SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamza Hamzaoğlu, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, kendileri açısından acı bir maçın geride kaldığını ve sonuçtan dolayı çok üzüldüklerini söyledi.

Maçta öne geçmelerine rağmen ikinci yarının başında yedikleri 2 kolay gole engel olamadıklarını söyleyen Hamzaoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

”Daha sonra oyun anlayışımız değişti ve uzun toplarla etkili olmaya çalışmamıza rağmen bunda başarılı olamadık. Ofsayt nedeniyle verilmeyen gol pozisyonunu izleyenler ‘Ofsayt değil’ diyor ama ben görmedim, bu tür hatalara maruz kaldık. Kimse yanlış anlamasın, bu maçı hakeme bağlamıyorum. Tek sorumlu benim. Takımın pozisyonundan mutlu değiliz. Biz bir yola çıktık, sabırla bu yolda yürüyeceğiz. Takım olarak sıralamada çok başarılı değiliz ama birçok şeyi, başardığımızı düşünüyorum. İnandığımız yolda ilerleyeceğiz. Kayserispor’u da kutluyorum.”

Hamzaoğlu, maçın hakeminin sarı kart konusundaki tercihlerinin yanlış olduğunu belirterek, ”Ancak önemli olan bizim üzerimize düşeni yapmak. Şimdiye kadar bunu çok iyi başardığımızı söyleyemem ama son maça kadar onurlu mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.