SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Eski Yöneticisi Aziz Üstel, sarı-kırmızılı ekibin Sneijder ve Drogba transferi için gelen eleştirileri yanıtladı.

Fenerbahçe Genel Sekreteri Talat Yılmaz'ın “Psikolojik üstünlük transferlerle olmaz. Galatasaray aldıkları oyuncuları bankalardan borç para alarak transfer etti.. Yoksa hazine mi buldular? Biz borsada olanları biliyoruz” sözlerine Galatasaray cephesinden tepki geldi. Galatasaray Eski Yöneticisi Aziz Üstel, “Sneijder ve Drogba'yı kıskanıyorlar. Bu laflar rahatsızlığın dışa vurumu” dedi.

Fenerbahçe Genel Sekreteri Talat Yılmaz'ın Hürriyet'e verdiği röportajı Radyospor'da Arkomen'in sunuğu Haber Aktif'te yorumlayan Aziz Üstel, “Yılmaz'ın ifadeleri boş laftan ibaret, kıskançlık göstergeleri” dedi.

‘ZENGİNİN PARASI, ZÜĞÜRDÜN ÇENESİNİ…’

Galatasaray'ın ne yaptığı Fenerbahçe Genel Sekreteri Talat Yılmaz'ı hiç ilgilendirmez diyen Üstel, “Zenginin parası, züğürdün çenesini yorar! Galatasaray'ın kimi aldığı Talat beyi hiç ilgilendirmez. Alex alındığında biz nasıl alındı diye sorduk mu? Bu abuk sabuk lafları herkes söyleyebilir. Fenerbahçe gibi güzide bir kulübün genel sekreterinin bu boş lafları garibime gidiyor.”

‘G.SARAY’I KISKANIYORLAR!’

Talat bey, “Sneijder'in takım kaptanı Kuyt'ı, Sow'u, Krasiç'i aldık” diye konuşuyor. Galatasaray'ın kaptanı da Sabri ne yapacağız şimdi? Meireles ile Drogba'yı niye mukayese ediyorsun? Sneijder ve Drogba alındı diye kıskanıyor. Bu laflar Drogba ve Sneijder transferlerinin yarattığı rahatsızlığın dışa vurumu. Galatasaray ve Fenerbahçe çok büyük kulüpler. Böyle garip yarışlara girmemek gerek. ”

TALAT YILMAZ NE DEMİŞTİ?

– İki oyuncu aldılar diye psikolojik üstünlük mü olur? – Biz şampiyonlar ligi Şampiyonu Chelsea'nin en önemli oyuncularından (Meireles) birini aldık. – Sneijder'in takım kaptanı Kuyt'ı, Sow'u, Krasiç'i aldık. – Bu oyuncuların her biri bugün kadromuzda bulunuyor. – Psikolojik üstünlük transferlerle olmaz. – Fenerbahçe, Galatasaray'a karşı her branşta üstün. – Cumartesi ve pazar günü, basketbol, voleybol ve futbolda 7 kez Galatasaray ile oynadık. – Ve bu karşılaşmalardan tam 6 tanesini biz kazandık. Bu mu psikolojik üstünlükleri? – Aldıkları oyuncuları bankalardan borç paralar alarak transfer ettiler. – Yoksa hazine mi buldular. Biz borsada olanları da çok iyi biliyoruz.