SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, Karabükspor karşısında alınan sonucu, “Rüyanızda görseniz, inanmazsınız” şeklinde yorumladı.

Aybaba, 2-0’dan sonra alınan sonucu, “Rüyanızda görseniz, inanmazsınız” şeklinde yorumladı;

“Oyunu 2-0 öne taşıdık. Rakip 10 kişi kaldı. Sonrasını rüyanızda görseniz, inanmazsınız. 2-2’den sonra skoru değiştirerek oyuncumuz zaten yok. Almeida’nın sakatlanmasından sonra genç oyuncu soktuk. Onun acemiliği de var. Çok entresan maç oldu. 2-0 yaptıktan sonra büyük takım olarak puan kaptırmamamız lazım. Berabere kaldığımız için üzgünüz.”

Fernandes’in değişikliği hakkında sorulan soruya ise Aybaba şu cevabı verdi;

“Fernandes oyuna kötü başladı. Oyuna ağırlığını koyamadı. Arkadaşlarına da yardımcı olamadı. Onu oyundan almam gayet normal.”

Siyah-Beyazlılar’ın teknik direktörü Aybaba sözlerini şöyle tamamladı;

“Biz maç maç bakıyoruz. Bu maçtan mutlak 3 puan bekliyorduk. Ama beklemediğimiz sonuçaldık. Sayılmayan golümüz var. Böyle hatalar, böyle kritik kararların son dakikalarda verilmemesi gerekiyor. Bu mevcut kadroyu herkes biliyor. Herkes neler yaptığımızı gördü. İkioyuncumuzun kötü performansı bizi her zaman etkililer. Oyunu çevirek fazla oyuncumuz yok.Oyunu değiştirecek oyuncumuz çok kısıtladı. Kimin çıktığı kimin girdiğiyle ilgili skora göre yorumyapmak çok kolay. Almeida eski yerinden sakatlanmadı. Ağır vücudu var. 8-10 gündürçalışmadı. Oynamak istiyor, depar atıyor. Normal şeyler.”