SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’da Kafkas rüzgarı esiyor. Takım içinde disiplini elinden bırakmayan bordo-mavililerin yeni hocası, antrenmana geciktiği için 3 futbolcuya 5 bin Euro ceza verdi.

Göreve başlarken yönetimden tam yetki alan Tolunay Kafkas, antrenmana geciken oyunculara,“Bundan sonra herkes vaktinde antrenmana gelecek. Bu size ilk uyarım. Sadece geç kalanlar değil, herkes dinlesin. Eğer geç kalacaksanız hiç gelmeyin. Disiplinli birçalışmayla Trabzonspor'u hakettiği yerlere çıkarmak için çalışacağız. Şu andan itibaren tek düşüncemiz futbol olsun” diyerek gözdağı verdi.

Tesislerden yemeklere, yemeklerden konaklamaya kadar her şeyle ilgilenecek olan Kafkas'ın, kafasında oluşturduğu Trabzon'u ayrıntılı bir şekilde futbolcularına toplantı yaparak aktaracağı öğrenildi.

Bordo-mavililerin tecrübeli kalecisi Tolga Zengin hocasına destek vererek takım arkadaşlarına, “Yeni bir hoca, yeni bir sayfa demek. Üzerimizdeki kara bulutları dağıtmak için şansımız var. El ele verip, takımı üst sıralara taşıyalım” dedi.

 

Yayınlanma Tarihi:12:42,