SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

CNR EXPO Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarı gezen futbolculara, Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi Üyesi Ahmet Kavalcı ile Beşiktaş Futbol Takımı Antrenörü Recep Çetin de eşlik etti. Ürünlerle fotoğraf çektiren futbolcular, daha sonra gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Galatasaray yenilgisiyle ilgili konuşan Oğuzhan Özyakup, puan kayıplarına son vermek istediklerini belirterek, “İki haftadır puan kaybına uğradık. Buna bir son vermek istiyoruz. Yarın inşallah 3 puanı alıp evimizde 3 puanla başlangıç yapmak istiyoruz” diye konuştu.

‘NIANG BİZE KATKI SAĞLAR’

Niang’ın Beşiktaş’a transferiyle ilgili sorular üzerine ise Necip Uysal, “Niang, kalitesi belli bir oyuncu. Tabii ki bize katkı sağlayacağına eminim” dedi.

Oğuzhan Özyakup ise, “Bu transfer seni heyecanlandırdı mı?” biçimindeki soruya, “Büyük bir futbolcu, inşallah bize katkısı olur” ifadeleriyle yanıt verdi. Derbide, Galatasaray’ın Brezilyalı futbolcusu Melo ile arasında yaşanan olayla ilgili soru üzerine de Oğuzhan, “Bunun için konuşmaya gelmedik. Konuşmak da istemiyorum zaten. Önümüzde daha önemli şeyler var. Üç puan almamız gerekiyor, inşallah alırız” şeklinde konuştu.

Fotoğraflar: Hüseyin ÇAĞLAR / AMK

Yayınlanma Tarihi:19:53,