SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Daha önce Türkiye’de F.Bahçe’de forma giyen ve daha sonra Al-Sadd’a transfer olan Kamerunlu golcü Niang, Beşiktaş’a transfer oldu.

F.Bahçe’nin bir bir eski futbolcularını kadrosuna katmasından sonra, dün Mamadou Niang’ın twitter’dan, ‘ya Türkiye’ye ya da Fransa’ya dönebilirim’ diye twitt atması dikkatlerden kaçmamıştı.

33 yaşındaki oyuncunun, yeniden F.Bahçe’ye döneceği kulislerde konuşulurken, Mamadou Niang sürpriz bir şekilde Beşiktaş ile anlaşmaya vardı.

Beşiktaş Başkan’ı Fikret Orman da oyuncu ile sözleşme imzaladıklarını duyurdu.

Siyah-Beyazlılar, futbolcuyu 6 aylığına satın alma opsiyonlu olarak kiraladı. Mamadou Niang, bu akşam İstanbul’da olacak.

KAP’A DA BİLDİRİLDİ

Beşiktaş, bir dönem Fenerbahçe forması da giyen Senegalli futbolcu Mamadou Hamidou Niang'ın 2012-2013 sezon sonuna kadar kiralanması için kulübü Al-Sadd ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'den İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamada, “Futbolcu Mamadou Hamidou Niang'ın 2012-2013 sezon sonuna kadar kiralanması için kulübü Al-Sadd ile görüşmelere başlanmıştır” denildi.

Yayınlanma Tarihi:12:08,