SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ara transfer döneminin kapanmasına sayılı günler kala siyah-beyazlılarda transfer çalışmaları sürerken Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, F.Bahçe’nin başarılı orta saha oyuncusu Sezer Öztürk iddiaları hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

Sezer ile ilgileniklerini doğrulayan Orman, Hürriyet’e yaptığı açıklamada, “F.Bahçe kadrosunu önemli isimlerle takviye ediyor. Sezer’in oynadığı mevkide birçok alternatif olacak. Biz geçmişte olduğu gibi bu oyuncuyu kadromuzda görmek isteriz” dedi.

Sezer için sezon başında da girişimlerde bulunan siyah-beyazlı ekip, başarılı oyuncuyu ikna edememişti. F.Bahçe’nin orta sahaya takviye yapma konusundaki girişimleri, Sezer Öztürk’ün bu kararını değiştirmesine neden oldu.

Uzun süre Younes Belhanda için girişimlerini sürdüren Fenerbahçe, Montpellier ile yaptığı görüşmelerden olumlu sonuç alamamış ve eski oyuncusu Emre Belözoğlu’na yönelmişti.

27 yaşındaki oyuncu bu sezon ligde 9 maçta sadece 232 dakika görev aldı. Buna rağmen 2 gol ve 1 asistle oynamayı başardı. Kupada 153 dakika oynayan Sezer, 3 gol atıp, 1 de asist yaptı.

Yayınlanma Tarihi:11:04,