SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Atletico Madrid’in teknik direktörü Diego Simeone, ”Emre Belözoğlu, bugün Atletico Madrid’in oyuncusu” dedi.

Şu an kafasında sadece Sevilla maçının olduğu belirten Simeone, ”Emre Belözoğlu, bugün Atletico Madrid’in oyuncusu. Bu olası transferle ilgili konuşacak bir şey yok. Taraflar görüşüyor” ifadesini kullandı.

Emre Belözoğlu'nun menajeri Ahmet Bulut, Madrid'e gelerek Atletico Madrid yönetimi ile masaya otururken, görüşmelerin yarına kadar sürebileceği, kesinleşmiş hiçbir kararın henüz olmadığı ifade edildi.

EMRE BELÖZOĞLU İDMANDA

Bu arada, Fenerbahçe’nin transferi için görüşmelere başladığını borsaya bildirdiği Emre Belözoğlu, Atletico Madrid’in antrenmanına katıldı. İspanyol basının büyük ilgi gösterdiği deneyimli oyuncunun, çalışma sırasında gergin olduğu gözlendi.

Atletico Madrid Başkanı Enrique Cerezo, Emre Belözoğlu’nun Fenerbahçe’ye döneceği iddialarıyla ilgili yaptığı açıklamada, konuya ilişkin fikrinin olmadığını dile getirerek, ”Atletico Madrid Kulübü ile kimse görüşme  yapmadı” dedi.

Yayınlanma Tarihi:08:13,