SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Transfer sürecinin çok uzadığını başkana söyleyen ve FIFA'ya gitmekle tehdit eden 22 yaşındaki oyuncu, “F.Bahçe'de oynamak istiyorum” sözünü yineledi. Nicollin'in gardı düşerken, bugün resmi açıklama bekleniyor.

Fas Milli Takımı'yla Güney Afrika'da bulunan F.Bahçe'nin anlaştığı Younes Belhanda, takımının Afrika Kupası'ndan elenmesiyle dün Fransa'ya döndü. Doğru kulübü Montpellier'in yönetim binasına giden 22 yaşındaki oyuncu, başkanı Nicollin'le özel bir görüşme yaptı.

‘FIFA’YA GİDERİM’

Fenerbahçe ile her konuda anlaşma sağlayan Belhanda, Nicollin'le yaptığı toplantıda çok kararlı cümleler kurdu. Ayrılmak istediğini ve F.Bahçe'de futbol yaşantısını sürdürmek gibi bir düşüncesi olduğunu yineleyen Faslı yıldız, Montpellier Başkanı'nın F.Bahçe'nin ödemesiyle ilgili anlattığı olumsuz şeylere şu yanıtı verdi: “Ben artık F.Bahçe'yi istiyorum. Gerekirse bu işi FIFA'da çözerim. Artık Montpellier'de oynamayı düşünmüyorum.”

GÖZLER FENERBAHCE.ORG’DA

Bu sözlerin üzerine çılgınlığı ve agresifliğiyle bilinen Nicollin de geri adım atarak, oyuncuya ‘Tamam' dedi. Şimdi Montpellier'in 9 milyon euroluk transfer teklifini kabul edip, oyuncuya da ‘Güle güle' demesi bekleniyor. Bu yüzden tüm sarı-lacivertli taraftarlar, gözlerini fenerbahce.org'a çevirmeli. Çünkü her an resmi açıklama gelebilir.

İrfan YİRMİBEŞ/AMK

Yayınlanma Tarihi:08:20,