SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sarı-lacivertli kulübün eski yöneticilerinden Nihat Özdemir, CNBC-e’nin sorularını yanıtladı. G.Saray’ın Inter’den transfer ettiği Sneijder hakkında övgü dolu ifadeler kullanan Özdemir, başarı için F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ın takımın başında kalması gerektiğini savundu. Adı F.Bahçe ile anılan Belhanda’nın olası transferine de değinen Özdemir, Faslı oyuncunun sarı-lacivertlilere katkı sağlayacağına inandığını ifade etti.

‘SNEIJDER BÜYÜK YILDIZ’

Hollandalı yıldızı transfer eden G.Saray’ı kutlayan Özdemir, “Taraftarlar takımlarını desteklerse yıldız futbolcular da gelir. Kendilerini tebrik ediyorum, büyük bir yıldızdır. Gönlüm ister ki eski Sneijder olsun, iyi futbol oynasın, biz futbolseverleri de büyülesin” dedi.

‘İSTİKRAR ÖNEMLİ’

Özdemir, Aykut Kocaman'ın istifa süreciyle ilgili olarak, “İstikrarın olduğu yerde eninde sonunda başarı gelir. Kolay kolay teknik direktör değiştirmek, başkan değiştirmek istikrarı bozar. F.Bahçe doğru yaparak istikrar tarafını seçmiştir. Aykut ile yola devam edecektir” diye konuştu.

‘F.BAHÇE’YE KATKI SAĞLAR’

F.Bahçe'nin Faslı futbolcu Belhanda ile görüşmelerinin sürdüğünü belirten Özdemir, “Medyadan takip ettiğim kadarıyla Fransa’da yılın futbolcusu seçilmiş. Tahminim f.Bahçe bunu yakın zamanda sonlandıracaktır. Katkı sağlayacağına inanıyorum. Belhanda da önemli bir bütçe gerektiriyor” ifadelerini kullandı.