SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yılmaz Vural’dan dobra sözler! Şenol Güneş’in istifasını “Güçlüden yana olan sistemden bıktığı için istifa etti” diye yorumladı. “Kulüpleri yönetenler futboldan gelmeli. Yıllardır maymun gibi birilerine hizmet ediyoruz” diye konuşan Vural sistemi eleştirdi.

NTV Spor’da yayınlanan Futbol Aktüel’e telefonla bağlanan Elazığspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Türk futbolu hakkında çok çarpıcı yorumlarda bulundu.

‘MAYMUN GIBI HIZMET EDIYORUZ’

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş’in istifasını “Türkiye’deki futbol sistemi ikimizi de çok üzüyor. Sistemin güçlüden yana olmasından bıktığı için istifa etti” diye yorumlayan Vural, sistemden yakındı. Türk futbolunda güçlüden yana bir sistem olduğunu savunan ve çarpıcı sözlerini “Rezalet bir durum var. Gördüklerimi anlatsam inanın nefret edersiniz. Kulüpleri yönetenler futboldan gelmeli. Yıllardır maymun gibi birilerine hizmet ediyoruz. Biz spor adamıyız ve eksikleri görüyoruz” diye sürdüren Vural, 3 büyüklere de eleştiri getirdi.

3 büyükleri güç gösterisinden vazgeçmeye çağıran Vural, “Güçlüden yana sistem olmaz” dedi. Birisinin çıkıp “Sistemi dağıtıyorum” demediği sürece hiçbir şeyin düzelmeyeceğini ifade eden Yılmaz Vural, herkesi de duyduklarını, bildiklerini konuşmaya davet etti.

Yayınlanma Tarihi:18:35,