SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beko Basketbol Ligi’nde F.Bahçe Ülker Erdemir’e karşı zorlansada maçtan 82-77 galip ayrılmayı bildi.

İlk üç periyotta vasat bir oyun sergileyen sarı-lacivertli takım, rakibi Erdemir karşısında son periyotta sergilediği dikkatli oyunla galip gelmeyi başardı.

Maçın son çeyreğinde pota altındaki bir pozisyondan sonra Erdemirli oyuncu Marshall, Fenerbahçe Ülker’den Kaya Peker’e tepki gösterdi. Kaya’nın oldukça sinirli olduğu gözlenirken, iki oyuncu arasına takım arkadaşları girip gerginliğin büyümesini önledi. Fenerbahçe Ülker yedek bandına yakın olduğu sırada Oğuz Savaş’ın üzerine doğru havlu salladığı Marshall, bu oyuncuyla da tartışma yaşadı. Saha içinde oyuncular arasında yaşanan gerginlik daha fazla büyümeden önlendi. İlerleyen dakikalarda da Fenerbahçe Ülker’den Barış Ermiş ile Henderson arasında bir gerginlik yaşandı.

Fenerbahçe Ülker: 82 – Erdemir: 77  Salon: Ülker Sports Arena Hakemler: Fatih Söylemezoğlu, İsmail Aydın, Turgut Işık

Fenerbahçe Ülker: McCalebb 13, Bogdanovic 26, Sato 10, İlkan Karaman 7, Oğuz Savaş 8, Tripkovic 3, Barış Ermiş 11, Batiste 4, Kaya Peker Erdemir: Melih Mahmutoğlu 7, Henderson 16, Marshall 15, Balazic 24, Asım Pars, Erbil Eroğlu, Emre Bayav 6, Can Özcan, Barış Özcan 9, Nusret Yıldırım 1. Periyot: 19-22 Devre: 37-43 3. Periyot: 62-64  Beş Faulle Çıkan: 39.51 Henderson (Erdemir)

Yayınlanma Tarihi:16:09,