SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Belhanda transferinde imza aşamasına gelindi. Fenerbahçe ile Montpellier kulübü arasında sadece ödeme planı konusunda prüz kaldı. Kulüp Başkanı Louis Nicollin'in oğlu Laurent, France Football'a konuşla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Lourent, transfer için sürekli problem yaratan babasının aksine olumlu sinyaller verdi.

2 SENEDE İSTİYORLAR

Ocak ayı transfer döneminin hemen bitmesini istediğini söyleyen Laurent Nicollin, “Belhanda ayrılmak istiyorsa zorluk çıkarmayacağız. Sadece bonservisinin 5 senede ödenmesini istemiyoruz. 2 sene için paranın tamamını almak istiyoruz” ifadelerini kullandı. Belhanda'nın kulübünden ayrılmak istemesi transferi bitme aşamasına getirdi.

KIĞILI HAKLI ÇIKTI

Geçtiğimiz  hafta yapılan Yüksek Divan Kurulu toplantısında, “Biz teklifimizi sunduk. İstediğimiz rakama gelecekler” açıklamasını yapan ve Fransız kulübünün hizaya geleceğini ima eden Fenerbahçe Başkan Vekili Abdullah Kiğılı da bu iddiasında haklı çıktı. Sarı-lacivertli yönetimin Belhanda ile ilgili resmi açıklama yapmasının an meselesi olduğu bildirildi.

FRANSIZLAR KÖŞEYE SIKIŞTI

Abdullah Kiğılı'nın Belhanda ile  ilgili yaptığı açıklamayı  gazetemiz AMK “Hizaya gelecekler” başlığı ile kullanmıştı. Fransızlar, Faslı oyuncu için köşeye sıkıştı.

İrfan YİRMİBEŞ / AMK