SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ünal Aysal döneminde sarı kırmızlı ekip oynadığı 11 derbide 5 galibiyet, 5 beraberlik ve bir kez de yenilgi aldı.

Siyah-beyazlı ekip ise Fikret Orman’ın başkanlığında oynadığı 6 derbinin 1’ini kazandı, 2 kez berabere kaldı ve 3 kez de yenildi.

G.Saray, oynadığı 11 derbide toplam 21 gol atıp, kalesinde de 15 gol gördü. Sarı-kırmızılı ekip  Ünal Aysal döneminde Beşiktaş ile 5 defa karşı karşıya geldi. G.Saray, oynadığı 5 karşılaşmanın 3’ünü kazanıp 2’sinde de berabere kaldı. Fenerbahçe ile 6 defa karşılaşan G.Saray 3 kez galip geldi, 2 kez berabere kaldı, 1 kez puansız ayrıldı.

Fikret Orman’ın başkanlığında Beşiktaş, F.Bahçe ve G.Saray ile 6 defa karşı karşıya geldi. Zorlu rakiplerine karşı 1 maçta galip gelmeyi başaran siyah-beyazlı ekip, 2 kez berabere kaldı, 3 kez de puansız ayrıldı. Oynadığı 6 maçta 7 gol atan Beşiktaş kalesinde de 12 gol gördü.

Beşiktaş, Fikret Orman’ın döneminde Galatasaray ile 3 maçta karşılaştı. Beşiktaş, sarı-kırmızılı ekiple oynadığı maçın 2’sinden beraberlikle ayrılırken, 1’inden de yenilgiyle döndü. Siyah-beyazlı ekip G.Saray karşısında üç puanla tanışamadı. Fenerbahçe ile de 3 kez karşılaşan Beşiktaş, 1 galibiyet, 2 yenilgi aldı.

‘G.SARAY BİR DÜNYA KULÜBÜDÜR’

Sarı-kırmızılı kulübün yeni üyeleri, Türk Telekom Arena’da, başkan Ünal Aysal’ın da katıldığı törende beratlarını aldı.

Ünal Aysal, yeni üyelere yönelik yaptığı konuşmada, ‘Geleceğe güvenle bakıyoruz, Galatasarayımız bir dünya kulübüdür. Hepimiz bu bu kulübün birer parçasıyız. Bizim kadar güçlü bir gerçek ve tarih olan hiçbir kulüp yok. Bizim en büyük farkımız; kültürümüz, beraberliğimiz ve bunun bize verdiği büyük güçtür.” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:12:46,