SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor ve magazin dünyasının merakla izlediği Arda Turan ve Sinem Kobal çifti, aynı reklamda oynayacak. Paris Hilton ve Arda Turan’la çekilen reklam filminin devamı için Sinem Kobal’a teklif götürüldü. Kobal’ın istediği 750 bin lira dudak uçuklattı Takvim Gazetesi’nin haberine göre, yıldız futbolcu Arda Turan ile geçtiğimiz ay nişanlanan Sinem Kobal, yüksekten uçmaya başladı. İddiaya göre; Kobal; reklam filmi için talep ettiği ücrete 5 kat zam yaptı. Daha önce rol aldığı reklam filmlerinden 250 bin lira alan Sinem Kobal’a Defacto firması teklif götürdü.

PAZARLIK YAPILIYOR

Firma yetkilileri; daha önce Paris Hilton ve Arda Turan ile çekilen reklamların devamını Kobal ile getirmek istedi. İddiaya göre güzel oyuncu; nişanlısıyla aynı reklam filminde oynamak için 750 bin lira talep etti. Duydukları rakam karşısında çok şaşıran firma yetkilileri; fiyatta anlaşmak için Sinem Kobal’la pazarlıklara başladı. Bu arada dünyaca ünlü yıldız Paris Hilton’un Turan’la Defacto reklamında kamera karşısına geçmek için 3 milyon lira aldığı biliniyor.

TEKLiF YAĞIYOR

Geçtiğimiz ay nişanlanan Sinem Kobal ve Arda Turan çiftine; inşaat ve giyim firmalarından sürekli reklam teklifi gittiği söyleniyor.

REKLAM 6 MİLYONA MAL OLDU

Defacto’nun; Paris ile Arda’yı yan yana getirmek için 6 milyon lira ödediği söylenmişti. Turan, 1 milyon lira alırken; Hilton’a ise 3 milyon lira ödendi. Geri kalan 2 milyon lira da yönetmen Sinan Çetin ve ekip için harcandı.

Yayınlanma Tarihi:15:49,