SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Genoa'nın 1.92'lik İsveçli yıldızı ile Tomas Ujfalusi'nin boşluğunu doldurmak isteyen yönetimin tüm planı Şampiyonlar Ligi'nde son 8 takım arasına kalmak…

Galatasaray Yönetimi 5 yıl sonra döndüğü Şampiyonlar Ligi'nde tarih yazmaya niyetli. Tüm planlarını Schalke eşleşmesine göre yapan sarı-kırmızılılar bunun ilk adımını Inter'in Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder'i alarak yaptı. Kaka'dan sadece Devler Ligi'nde forma giyemiyor diye vazgeçip Hollandalı yıldıza yönelen G.Saray, şimdi de Tomas Ujfalusi'nin yeniden ameliyat olmasıyla gözünü stopere çevirdi. Gündeme dünyaca ünlü 4 isim gelirken öne çıkan yıldız Genoa'nın 27 yaşındaki savunmacısı Andreas Granqvist oldu.

ORTA YOL ARANIYOR

İsveç Milli Takımı'nın da önemli bir parçası olan 1.92'lik yıldızı Şampiyonlar Ligi'nde de oynatabileceği için listenin ilk sırasına koyan sarı-kırmızılılar, Granqvist'in tecrübesinden de yararlanmak istiyor. İtalyan ekibine başarılı oyuncu için 4 milyon Euro öneren yönetim, 6 milyon da direten Genoa ile orta yolu bulmak istiyor. Listedeki diğer isimler, Adil Rami, Alex ve Chedjou'nun Devler Ligi'nde oynayamayacak olması nedeniyle İsveçli yıldız ağır basıyor.

Bahadır ÇOKİŞLER/AMK

Yayınlanma Tarihi:07:02,