SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Nevzat Demir Tesisleri’nde teknik direktör Samat Aybaba yönetiminde basına kapılan yapılan antrenmanda yeni transfer Dentinho da yer aldı.

Siyah – Beyazlı takımla ilk antrenmanına çıkan Brezilyalı oyuncunun neşeli tavırları ile takım arkadaşları arasında olumlu bir iletişim kurduğu kaydedildi. Sakatlıkları süren İsmail, Uğur ve Batuhan antrenmanda yer almazken tedavisi süren Mustafa özel program eşliğinde çalışmalarını sürdürdü. Tedavisi devam eden Almedia ise koşulara başladı. Portekizli oyuncunun yarın takımla birlikte antrenmana çıkması ve derbi maçta sahadaki yerini alması bekleniyor.

Taktik ve kondisyon çalışması yapan futbolcular, antrenmana ısınma koşularıyla başladı. 5'e 2 çalışmasının ardından kanat, orta ve şut çalışması yapan siyah-beyazlı futbolcular taktik çalışma sonrası yarım sahada yapılan çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Beşiktaş, Galatasaray derbisi hazırlıklarını yarın saat 16:00'da yapacağı antrenmanla tamamlayıp kampa girecek.

DENTINHO’YA TARAFTARDAN YOĞUN İLGİ

Öte yandan antrenman sonrası bir grup taraftar tesislerde oyuncular ile bir araya geldi. Futbolculara baklava ikram eden taraftarlar tezahüratlarla derbi öncesi takımlarına moral vermeye çalıştılar. Siyah Beyazlı taraftarlar yeni transfer Dentinho’ya da yoğun ilgi gösterdiler. Brezilyalı oyuncu da taraftarların ilgisini karşılıksız bırakmadı ve ‘üçlü’ diye adlandırılan tezahüratta taraftarlara eşlik etti.

ALMEİDA ZOR FERNANDES 45 DAKİKA

Öte yandan Beşiktaş’ta geçtiğimiz gün sakatlanan Almeida’nın ağrılarının artttığı ve Galatasaray derbisinde oynamasının zor olduğu öğrenildi. Sakatlığı devam eden Fernandes’in ise, ancak 45 dakika oynayabileceği söyleniyor.

 

Yayınlanma Tarihi:13:40,