SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vatan Gazetesi’nden Yalımcan Sarpyel’in haberine göre pazar gününe kadar hem G.Saray hem de Beşiktaş'ın son 2 lig maçının görüntülerini izleyecek olan Hollandalı yıldız, bu sayede rakibin zayıf yönlerini çözüp takımının da oyun sistemini ezberleyecek.

Doğuştan gelen yeteneklerini dünyanın hiçbir yerinde tartışmaya açamayacağımız Wesley Sneijder, profesyonelliğiyle de parmak ısırttı.. Önceki gün Türkiye'ye gelip kendisini 3.5 yıllığına sarı-kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeye imza atan ve dün de ayağının tozuyla ilk idmanına çıkan Hollandalı yıldız, antrenmanın ardından G.Saraylı yetkileri şaşırtan bir istekte bulundu..

İstanbul’a ayak basar basmaz zirve yarışında büyük önem taşıyan Beşiktaş derbisinde oynamak istediğini “Kondisyon olarak maçta görev yapmaya hazırım. Fatih Terim bana görev verirse arkadaşlarımla sahada olmak isterim” sözleriyle tüm Türkiye'ye duyuran 28 yaşındaki usta futbolcu, hem G.Saray hem de Beşiktaş'ın son 2 karşılmaşmasının görüntülerini istedi.

Kendisi için hazırlanan kayıtlar sayesinde teknik direktör Fatih Terim'in oyun mentalitesini daha iyi anlama fırsatı bulacak olan Hollandalı, yeni takımının oyun sistemini de analiz edebilecek. Sneijder'in asıl amacı ise Beşiktaş'ı çözmek.. Pazar günkü rakiplerinin zayıf yönlerini ezberleyecek olan başarılı oyuncu, Terim'den şans bulması halinde sahada yabancılık çekmeyecek.

Yayınlanma Tarihi:10:04,