SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’dan kiraladıkları Ozan İpek’in, kendileri için önemli bir transfer olduğunu söyledi. Kahramanlı, ayrıca Nobre ile ilgili çıkan transfer söylentilerene de son noktayı koydu! NTV Spor’un sorularını yanıtlayan Kahramanlı, gündemdeki sorulara da açıklık getirdi.

Bursaspor’dan kiraladıkları Ozan İpek’in transfer sürecini anlatan Ali Kahramanlı, “Ozan İpek bizim için önemli bir transfer. Öncelikle Ozan’la görüştük ve buraya gelip gelmeyeceğini sorduk. Daha sonra kulübü Bursaspor ile görüşüp, transferin altyapısını hazırladık. Son olarak da bakan Zafer Çağlayan’ın da devreye girmesiyle bu transferi gerçekleştirdik” dedi.

‘NOBRE’Yİ FENERBAHÇE VE TRABZONSPOR’A SATMADIK’ Brezilyalı golcüleri Nobre için Fenerbahçe ve Trabzonspor’dan teklif aldıklarını ancak bu teklifleri reddetdiklerini ifade eden Kahramanlı, “Fenerbahçe tarafından bu ara transfer döneminde, Nobre ile ilgili çok talep geldi. Trabzonspor’dan da dolaylı şekilde bir teklif geldi. Ama şu anda bulunduğumuz yerin sıkıntılı olduğunu ve Nobre gibi bir futbolcunun takımda olması gerektiğini belirttik. Bu sene Nobre’nin transferine izin vermedik. Sezon sonuna kadar Nobre buradadır” şeklinde konuştu.