SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Maç sonu uzatılan mikrofonlara konuşan Kocaman, karşılaşma ile ilgili değerlendirmesinde Türkiye Kupası için çizdikleri hedefe yaklaştıklarını kaydederek, “Grup liderliği için bir maç daha oynamamız gerekiyor. İki tane Bursa maçını geçerek bu konuda büyük bir adım atacağımızı biliyorduk. Bu maç bitti, şimdi kupadaki Sivas maçını düşünmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kocaman Beşiktaş ve Galatasaray’ın transfer çalışmalarını sürdürmesi ve Sarı Lacivertli ekibin de Belhanda transferini bitirip bitirmeyeceği ile ilgili olarak ise, “Genel olarak her şey beklentiler üzerinden yürüyor. Bunun dışında psikolojik baskı da önemli. Biz baskıları elimizde olmayan olaylardan dolayı yaşadık. Taraftarın motivasyonu için, kulübün motivasyonu için zaman zaman transfere de ihtiyaç duyuluyor.”

Kocaman açıklamasında, “Elimizde çok değerli oyuncular var. Bu dönemler bir şekilde eksiklerin giderilmeye çalışıldığı dönemler. Yöneticilerimiz de bu anlamda çalışmalarını sürdürüyor.” dedi.

BELHANDA SORUSU!

‘Belhanda olmazsa alternatif transfer kim olur?’ şeklindeki bir soruya ise: ‘Belhanda transferinin olacağını tahmin ediyorum, istiyorum, bekliyorum. Belhanda olmazsa alternatifi Salih olur, hatta alternatif olmanın ötesine geçti’ şeklinde konuştu ve açıklamalarını tamamladı.

Yayınlanma Tarihi:23:33,