SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Semih Şentürk, Bursaspor maçını, Spor Toto Süper Lig’de Sanica Boru Elazığspor karşısında oynadıkları futbolun kötü izlenimini silmek için bir fırsat olarak gördüklerini anlatarak, ”Kazandığımız için mutluyuz. Gruptan lider olarak çıkabiliriz. Sivasspor maçında alacağımız bir beraberlik bile yetecek. İyi mücadele ettik. Taraftarımızın istediği arzulu futbolu, sahaya yansıttığımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Semih, devre arasından sonra performansının yükseldiği ifade edilerek yöneltilen soruya, şöyle yanıt verdi: ”Son 1,5 senedir bende düşüş olduğunu hissediyordum. Fazla süre de alamıyordum. Tabii ki bunda hem benim de hem de hocamın da hataları olmuştur. Benim gibi sürekli oynamak isteyen bir oyuncununu maç oynamamasının büyük eksiklik olduğunu düşünüyorum. Sadece antrenmanlarla bu olmuyor. Hocamla ikinci yarıda yaptığım görüşmede bana güvenmesini istedim. Hocama da söz verdim. ‘Her zaman süre almak istiyorum. Bu takıma faydalı olmamı istiyorsanız bana şans vermenizi istiyorum’ dedim. Konuşmanın ardından ikinci yarı iyi başladı. Hocam da bana güveniyor, ben de ona güveniyorum.”

Bursaspor’a gol atan genç futbolcu Beykan Şimşek ise çok heyecanlı olduğunu belirterek, ”Bu forma altında böyle iyi işlere imza atmak, güzel bir duygu. Maça iyi başladık ve istikrarlı bir şekilde devam ettik. Sanica Boru Elazığspor maçından sonra güzel bir galibiyet oldu” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:23:48,