SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da transferi büyük ses getiren Wesley Sneijder’in eşi Yolanthe ve kardeşi Jeffrey GSTV’ye verdiği röportajda transferle ilgili duygularını paylaştı.

‘UMARIM EŞİM BEŞİKTAŞ’A KARŞI OYNAR’ 

Hollandalı yıldızın eşi yapılan röportajda, ” “Daha önce buraya beş kez geldim. İstanbul’u ve bu ülkeyi gerçekten çok seviyorum. Wesley kariyeri için iyi bir adım attı. Galatasaray maçlarını eşim için sonuna kadar izleyeceğim. Havalanında yapılan karşılama çok etkileyiciydi. Kendimizi yuvamızda hissettik.” dedi. Yolante eşinin Galatasaray’ı seçmekle harika bir adım attığını ve Galatasaray’ın da harika bir takım olduğunu belirterek eşinin seçiminden memnun olduğunda ekledi. Bayan Sneijder futbolu çok sevdiğini, eşinin haftasonu oynanacak Beşiktaş derbisinde forma giymesini de umduğunu ve Galatasaray’ın galip gelmesini istediğini söyledi.

‘WESLEY DOĞRU SEÇİM YAPTI’ 

Sneijder’in abisi Jeffrey Sneijder ise , “Havaalanındaki ambiansın çok keyifli olduğunu ve Sneijder’e kariyeri boyunca hiç bir zaman böyle bir karşılamanın yapılmadığını belirtti. Jeffrey Sneijder kardeşinin Galatasaray’a gelmekle iyi bir seçim yaptığını, transferi ile ilgili kararını sadece kalbiyle verdiğini ve yeni takım arkadaşlarının ona vereceği güvenle daha da başarılı olacağını belirtti.

Jeffrey Sneijder ayrıca kardeşinin İnter’deki durumuyla ilgili de “Wesley uzun zamandır oynamaya hazırdı ancak Inter onu saha dışında tutarak oynama şansı vermedi” dedi.  Sneijder’in futbol oynamak için çok istekli olduğunu ve üst düzey formuna Galatasaray’da ulaşacağına inandığını da söyledi.

Yayınlanma Tarihi:18:31,