SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İstanbul Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali’ne, kendisini getiren özel uçaktan 16.00 sularında inen Sneijder, coşkulu bir taraftar grubu tarafından karşılandı..

1000 kadar taraftarın “I Love You Wesley” tezahüratları ve büyük bir ilgi eşliğinde karşılanan yıldız futbolcu, kendisini taşıyan havalimanı aracıyla çıkış kapısına geldi. Ardından da bekleyen özel araca geçiş yaptı.

Ancak yıldız futbolcuyu farklı bir araçta bekleyen taraftar, bir anda farklı araçtan çıkıp kendilerini selamlayan Sneijder’i görünce bu tarafa hareketlendi. Aracın üstüne çıkan taraftarlar Sneijder’e sarılmaya ve öpmeye çalıştı.

FLORYA’DA TERİM İLE BULUŞTU

Ayağının tozuyla Florya Metin Oktay Tesisleri’nde teknik direktör Fatih Terim ile biraraya gelen Hollandalı yıldız, taraftarın kendisini coşkulu bir şekilde karşılamasından çok etkilendiğini dile getirdi. Futbola aç olduğunu ve G.Saray formasını giymek için sabırsızlandığını kaydeden Sneijder, “Tesisler muhteşem. Bu aileye katıldığım için çok mutluyum.  Bir an önce futbol oynamak istiyorum” diye konuştu.

Sneijder transferinden duyduğu memnuniyeti dile getiren teknik direktör Fatih Terim ise, “Sneijder üzerinde çok fazla konuşmaya gerek yok. Real Madrid ve İnter’de oynamak kolay değil. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Onun burada olmasından çok mutluyuz. Yarından itibaren Sneijder’i hazırlamaya çalışacağız” dedi.

 

 

Yayınlanma Tarihi:16:34,