SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Her koreografisi ayrı olay olan sarı-kırmızılı tribünler, Beşiktaş derbisinde Fatih Terim'e özel şov hazırlayacak ve sıkıntılı bir haftayı geride bırakan hocalarının gönlünü alacak.

Devre arasında Sneijder'le yatıp Sneijder'le kalkan Galatasaray'ın rüyadan uyanması uzun sürmedi. Aslan'a ilk dersi ikinci yarının açılışında Kasımpaşa verdi. Fatih Terim de maçın ardından camiadan destek görmediğini söyledi ve yönetim ile başkana sitem etti.

TERİM’E ÖZEL KOREOGRAFİ

Önceki gün Ünal Aysal hocasına barış çubuğunu uzattı ve Divan Kurulu'nda beratını Fatih Terim'e bizzat takdim etti. Üyelerin alkışlarına sarılarak cevap veren ve dosta düşmana birlik mesajı gönderen ikili, ardından yemeğe gitti. İmparator'un gönlünü alma sırası sarı-kırmızılı taraftarlara geldi.

Dün 12. yaşını kutlayan ultrAslan, Beşiktaş derbisi öncesi hazırlıklara şimdiden başladı. Pazar günü Türk Telekom Arena'da teknik direktör Fatih Terim'e özel bir koreografi hazırlanacağı öğrenildi. Terim'e özel pankartlarla Aslantepe'yi donatacak sarı-kırmızılı tribünler, hocalarına tam destek verecek ve bir anlamda Terim'i sıkıntıya sokan yönetime mesaj gönderecek.

CARVALHAL BİLE HAYRAN KALMIŞTI

Billindiği gibi geçen sezon TT Arena'da oynanan Galatasaray-Beşiktaş maçı öncesinde ultrAslan unutulmaz bir görsel şölene imza atmıştı. Fatih'in Aslanları'nın resmedildiği koreografide şampiyonluk vurgusu yapılmış, rakip teknik adam Carlos Carvalhal bile hayranlıkla ultrAslan'ın bu şovunu izlemişti.

Egehan ŞENGÜL/AMK