SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in 18’inci haftasında kendi sahasında Kayserispor’u mağlup eden Bursaspor, ikinci yarıya galibiyetle başladı. Yeşil beyazlıların genç savunmacısı Serdar Aziz, kendileri için çok önemli bir maçtan 3 puan aldıklarını söyledi.

Serdar, “Çok önemli bir maçtı. Ligin zirvesinde olmak istiyoruz. Hafta içinde de Fenerbahçe mağlubiyeti bizi üzmüştü. Aklımızdan onu silip lig maçına çıktık. Skoru bulduktan sonra geri çekildik. İyi mücadele ettik” şeklinde konuştu.

“ÇOK ETKİLENDİM”

Taraftarların stada gelmemesinden duydukları üzüntüyü de dile getiren Serdar, “Şu an ligin üst sıralarındayız. Ama taraftarımız stada gelmiyor. Bu da beni şaşırttı. Kupa’da Fenerbahçe’ye kaybetmiş olabiliriz. Ama küsüp ligde yalnız bırakmamaları gerekiyor. Üst sıradayız ama stat boş. Ben Bursa’da doğup, büyüdüm. Özellikle ben çok etkilendim. Alt sıralarda da olabilirdik. Her zaman onların desteklerini bekliyoruz” dedi.

“SADECE 4 KİŞİDEN OLUŞMUYOR”

Hatalarını düzeltmeye çalıştıklarını ifade eden Serdar sözlerini şöyle sürdürdü:

“Her futbolcu hata yapabilir. Avrupa’da en iyi oyuncular bile hata yapabiliyor. Futbol hata oyunu. Hata olmadan gol olmaz. Herkes haklı. Düzeltmeye çalışıyoruz. Kayserispor maçında da iyi savunma örneği gösterdik. Bunu lige yaymamız gerekiyor. Defans sadece 4 kişiden oluşmuyor.”

Yayınlanma Tarihi:13:26,