SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeliler üzülmesin. Hala elde ‘16'da 16' yapma şansı bulunuyor. Evet… Büyük bir ihtimalle bu hafta içinde başkan Aziz Yıldırım'dan, veya teknik direktör Aykut Kocaman'dan, hiç olmadığı kaptanlardan birinden duyarsınız. Çünkü F.Bahçe günümüzde, Adnan Polat'lı G.Saray'a dönmüş durumda.Hatırlayın Polat'ın son senesini. Her hafta ‘Tüm maçlarımızı kazanıp şampiyon olacağız. Söz veriyorum” diyordu. Şimdi aynı muhabbetin sarı-lacivertini izliyoruz. Başkan “2-3 transfer yapacağız” dedi, ilk hafta bitti hala ses yok. Abdullah Kiğılı, “Transferler 2 Ocak'ta kampta olacak” dedi, böyle rötar en kötü havayolu şirketinde yok. Ama işin kötü kısmı, camia bunun hesabını sormaz hale geldi. Divan Kurulu oluyor, bir kişi de “Ya başkan siz ne iş yapıyorsunuz?” diye sormuyor. Ama onların projeleri var.

Maça geçelim di mi artık. 1 paragraf bile fazla bu maça. İşin özeti, F.Bahçe kötü oynuyor. Eksikleri var tamam ama bu kadarı fazla geldi bana. İlk yarıda 2'şer topla 2 gol yedi şu milyon euroluk takım. Birinde Adem sağdan orta açtı, Jervis kafayı hatalı çıkan Volkan'dan önce vurdu. Dakika 11'di. 27'de Köksal, ceza sahasının sol içinde topla bomboş buluştu, gelişine vurdu: 0-2.

BİR TEK SOW

Fenerbahçe’de ise Kuyt her topu rakibe atarak kötülerin en kötüsü oldu ilk yarıda. Sadece Sow vardı sanki sahada. Tek başına bir şeyler yapmaya çalıştı ama o da şansızdı.

İkinci yarı başladı. Kabadayı Gökhan'la Marvin birbirine girince ikisi de atıldı. Sonrasında bir zahmet oynamaya başladı takım. 68'de Sow, Orhan'ın 6 pasta top tutmaya çalıştığını görünce ayağını sokup attı golünü:

1-2. Sonra beceriksizlik serisi başladı, herkes kaçırmaya başladı. 90+3'te Topal kafayla golü attığında ise geçti. Eğer Cristian, 90+4'te atsaydı o golü, F.Bahçe övülecekti. Ama bunu haketmediler. Hatta son anda Topuz rakibini indirip 2. sarıdan atılmasa, yine verebilirdi F.Bahçe maçı.

Yayınlanma Tarihi:20:57,