SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş deplasmanından 2-2′lik skorla ayrılan İstanbul Büyükşehir Belediyesi antrenörü Bülent Korkmaz, maçın ardından yaptığı açıklamada takımın genel performansından memnun olduğunu belirtti.

Son paslarda biraz daha başarılı olabilseler sahadan galibiyetle ayrılabileceklerini belirten Bülent Korkmaz, maçın ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi;

‘OYUNCULARIMI KUTLADIM’

”Öncelikle oyuncularımı kutluyorum. Bu deplasmanda bu mücadeleyi gösterdikleri için. Devre arası yaptığımız çalışmalar sonucunda takım fizik olarak istediğimiz seviyeye geliyor. Bazı dakikalarda oyun disiplininden koptuk. Zaman zaman hücumda da istediklerimiz yapamadık. Yapabilseydik buradan galibiyetle ayrılabilirdik. Final paslarımızı daha iyi yapabilseydik 3 puan alan taraf olabilirdik. Ama olmadı. Takımın mücadelesi ve takım halinde hareket etmeleri beni çok sevindiriyor.”

‘DOKA SAKATTI’

“Doka'nın bileğinde bir sakatlık vardı ve Antalya kampında tekrarladı. Fiziksel olarak da istediğimiz noktada değildi. Zaten maçta da aynı yerinden sakatlandı. Bizim için çok önemli bir isim ve sakatlığı beni üzüyor. İnşallah önemli bir sorunu yoktur.”