SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bu sezon Süper Lig'i kazanmayı çok isteyen Brezilyalı “Sezon sonunda zaferi kucaklayalım, saçlarımı ister saha ortasında, ister başka yerde kesin” diyerek takım arkadaşlarına söz verdi.

Şu an F.Bahçe'de en tedirgin isim olması gereken kişi hiç kuşku yok ki Cristian Baroni. Yönetim, onun görev aldığı forvet arkası mevkiine transfer yapmak için haftalardır uğraşıyor, başkanın çok yakın arkadaşı olan gazeteci “Cristian tempoyu kaldıramıyor” diyerek sinyali veriyor.

Fakat o her şeye inat sahada elinden gelenin en iyisini yapmaya, muhteşem özgüveniyle devam ediyor. Ve Brezilyalı yıldızın şu an için en büyük hayali, yeni girdiğimiz 2013 yılında şampiyonluk yaşamak.

2 KEZ SON MAÇTA KAÇIRDI

Fenerbahçe kariyerinde 1 şampiyonluk yaşayan, 2'sini de son maçta kaçıran 29'luk oyuncu, bu isteğinin gerçekleşmesi halinde ise çok sevdiği saçlarından bile vazgeçmeye hazır. Öyle ki Baroni, arkadaşlarıyla yaptığı sohbette “2013'te şampiyon olmayı diledim. Şampiyon olursak söz verdim saçlarımı keseceğim. Benim için hedef şampiyonluk. Sezon sonunda bunu başaralım, saçlarım önemli değil. Saçlarımı ister saha ortasında, ister başka yerde kessinler. Yeter ki şampiyon olalım farketmez” ifadelerini kullandı.

İrfan YİRMİBEŞ/AMK