SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sarı-kırmızılı kulüpte 25 yıllık Genel Kurul üyeliğini doldurup, kulübün en yüksek organı olarak kabul edilen Divan Kurulu üyeliğine hak kazanan Terim, beratını 19 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek kurulun olağanüstü toplantısında, törenle alacak.

Kulüpten yapılan açıklamada, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda gerçekleştirilecek toplantıda, Yönetim Kurulu kararıyla Divan Kurulu üyeliğine hak kazanan üyelere “Divan Kurulu Beratı” takdim merasimi yapılacağı kaydedildi. 31 Aralık 2012 tarihi itibariyle Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi olan 165 kişilik listede Fatih Terim’in yanı sıra, sarı-kırmızılıların eski antrenörleri Bülent Ünder ve Müfit Erkasap ile Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül de yer alıyor.

Öte yandan, toplantıda, 2012 yılında uluslararası organizasyonlar ve Türkiye Şampiyonalarında başarı kazanmış olan Galatasaray Kulübü’nün voleybol, kürek, sutopu, yelken ve judo şubeleri yönetici, antrenör ve sporcularına da “Divan Başarı Beratı” verileceği açıklandı.

‘EVDEKİ BULGURDAN OLMASIN!’