SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Basketbol Takımı’nın sponsporluk anlaşmasında ntvspor’a konuşan Hakan  Orman, sponsorluk anlaşması ve basketboldaki hedefleri hakkında, “Bu sezona sponsorsuz başlamıştık basketbolda ama sağ olsunlar Kalde bizi kırmadı ve sponsorumuz oldu. Basketbolda uzun dönemli bir strateji geliştiriyoruz. Hocamız ile birlikte bunu gerçekleitireceğiz” dedi.

Bursaspor ile Beşiktaş arasındaki sorunların aşılması için yaptığı temasları da değerlendiren Beşiktaş Başkanı, “Bursa halkının bizim ne demek şistediğimizi anladığını düşünüyorum. Beşiktaş bize göreTürkiye’nin en büyük takımı. Biz de bu doğrultuda kendimize yakışan büyük bir adım attık. Arkasının geleceğini düşünüyorum ve umut ediyorum” ifadelerini kullandı.

TRANSFER YAPACAĞIZ

Fikret Orman transfer konusuna da açıklık getirdi. Orman, “Düşük ya da yüksek maliyetli değil, sistemimize uyacak, ruhunu bozmayacak transferler yapabiliriz. Bu konuda ince eleyip sık dokuyoruz. Transfer döneminin bitmesine daha çok zaman var. Baktığınız zaman diğer kulüplerle ilgili de transferler sürekli basında konuşuluyor ama tek transfer yapan takım biziz. Chelsea’de oynayan Fernando Torres konusunda bana gelen bir bilgi yok. Böyle bir girişimimiz yok” şeklinde konuştu.

ŞİDDETE HAYIR!

İŞTE İDDAA’NIN EN ÇOK KAZANANI!

Yayınlanma Tarihi:15:53,