SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İspanyol basınında yer alan bir iddiaya göre, Jose Mourinho ile Cristiano Ronaldo, Kral Kupası’nda oynadıkları karşılaşmanın ardından birbirlerine girdi.

Haberde, soyunma odasındaki bağırışların dışarıdan da duyulduğu öne sürüldü.

İspanyol basınında yer alan bir iddiaya göre, Jose Mourinho ile Cristiano Ronaldo, Kral Kupası’nda oynadıkları karşılaşmanın ardından birbirlerine girdi. Haberde, soyunma odasındaki bağırışların dışarıdan da duyulduğu öne sürüldü.

Ligde lider Barcelona’nın 18 puan gerisinde kalan Real Madrid’de gergin günler yaşanıyor. İspanyol basınına yansıyan bir habere göre, Casillas ile Mourinho arasında yaşanan sinir savaşı sürerken, Portekizli teknik adam bu kez vatandaşı Cristiano Ronaldo ile karşı karşıya geldi.

Bugüne dek birbirlerini her fırsatta öven iki Portekizli’nin, Kral Kupası’nda oynanan Valencia karşılaşmasının ardından, soyunma odasında birbirlerine girdiği iddia edildi. Habere göre karşılaşma sırasında Ronaldo’yu kenardan sık sık uyaran Mourinho, yıldız oyuncuyu takım savunmasına yardım etmediği gerekçesiyle soyunma odasında da azarladı.

Mourinho’nun haksız olduğunu düşünen Ronaldo, antrenörüne aynı tonda karşılık verince, gerilim bir anda tırmandı. Bağırışlar soyunma odasının dışından da duyulurken, iki ismi araya giren diğer oyuncuların ayırdığı öne sürüldü.

GUARDIOLA BAYERN MUNIH’TE

MESUT ÖZİL’İN YENİ AŞKI

II. EMENIKE SEFERİ

KABAK TADI VERDİ

‘BARRAL’I HERKES GÖRECEK’

‘TRANSFER YAPACAĞIZ’

 İŞTE EN İYİ 11

 

Yayınlanma Tarihi:21:30,