SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Inter ile yollarını ayırmakta acele etmeyen Hollandalı futbolcunun kulağı İngiltere'de. Premier Lig'den takım kovalayan Sneijder'in menajeri Soren Lerby, Galatasaray'ı oyalıyor.

Yılın transferinde her geçen gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Wesley Sneijder'in sarı-kırmızılı formayı giyme ihtimali azalmıyor ama belirsizlik de çözülmüyor. Dün İtalya'dan gelen haberler, transferin uzayacağına işaret ediyor. İşte Sneijder ile ilgili son gelişmeler:

Galatasaray adına transfer görüşmelerini yürüten menajer Ali Güven, hafta başında Sneijder ile Milano'da bir otelde gizlice buluştu. Bu sırada Inter cephesi de boş durmadı; başkan Massimo Moratti, yöneticilerden Marco Branca ile sportif direktör Piero Ausillio, Appiano Tesisleri'nde bir araya geldi. Hollandalı yıldız, 2015'e kadar sözleşmesinin bulunduğu kulübü ile arasındaki imaj hakları anlaşmasını bahane göstererek hemen Galatasaray'a imza atamayacağını söyledi.

LERBY AKLINI KARIŞTIRDI

Inter Yönetimi ile dün görüşen Sneijder, orta noktada buluşamadı, taraflar rest üstüne rest çekti. Sarı-kırmızılı yöneticiler, menajeri Soren Lerby'nin Sneijder'in aklını karıştırdığı konusunda hemfikir.

La Liga ve Serie A deneyimleri bulunan 28 yaşındaki futbolcu, Premier Lig'de top koşturmak istiyor ama ortada Sneijder için Inter'in kapısını çalan İngiliz kulübü yok. Olası tekliflerin de Galatasaray'ın yıllık 5.5 milyon euroyu bulan garanti paraya yaklaşma ihtimali yok! Sneijder beklemeye ve dolayısıyla bekletmeye kararlı.

‘YÜZDE 99.9 SNEIJDER’İ BİTİRİR’

Başkan Ünal Aysal'ın eski eşi Ahu Aysal da Sneijder konusunda önemli açıklamalar yaptı. Ahu Hanım, “Benim tanıdığım Ünal Bey bu işi yüzde 99.9 bitirir. Ben de heyecan ve merakla bekliyorum” diye konuştu.

‘F.BAHÇE DEVREDE DEĞİL’

Wesley Sneijder, vatandaşı Dirk Kuyt'la konuşmaya devam ediyor ve Galatasaray'dan bilgi alıyor. Söz konusu görüşmeleri doğrulayan Kuyt, “Sneijder'le sürekli konuşuyorum ama konuştuklarımı paylaşmam doğru olmaz. Türkiye'ye gelip gelmeyeceğini hep birlikte göreceğiz” dedi. Sarı-lacivertli formayı giyen Hollandalı yıldız, Fenerbahçe'nin Wesley Sneijder'i transfer etmesinin mümkün olmadığını da sözlerine ekledi.

Bahadır ÇOKİŞLER / AMK

SNEIJDER'I KÖŞEYE SIKIŞTIRDILAR! 

BAHİS FİRMALARI G.SARAY DEDİ! 

CANTONA DA 10′A HAYRAN 

CARLINHOS ISRARI SÜRÜYOR

DJURICIC'TE SONA DOĞRU

Yayınlanma Tarihi:07:19,