SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray'da günlerdir bitmeyen konu Sneijder… İmparator ise transfer dedikoduları arasında  takımını Kasımpaşa maçına motive etmeye çalışıyor!

Ligin ilk yarısını Avni Aker'de Trabzonspor beraberliğiyle kapatan Galatasaray, ikinci yarının ilk maçı olan Kasımpaşa karşılaşmasına transfer dedikoduları eşliğinde çalışıyor. Futbolcularının medyadaki haberlerden etkilendiğini sezen teknik direktör Fatih Terim, Florya'daki idmanlarda ve antrenman sonrasında oyuncularıyla hem toplu hem de bire bir görüşmeler yapıyor. Futbolcuları Kasımpaşa maçına hazırlayan İmparator, “Ligin ilk yarısını lider kapattık ama tarihin en kötü derecelerinden birini yaptık. 3 cephede değil, iki kulvarda yarışıyoruz artık. Şimdilik 19 zorlu maç bizi bekliyor. Puan kaybına tahammülümüz yok” diyerek oyuncularının beynini yıkıyor.

FİKSTÜR SIKIŞIK!

Deplasmanda oynanacak Kasımpaşa maçıyla ligin ikinci yarısını açacak Galatasaray'da Fatih Terim, öğrencilerine, “Schalke maçlarına kadar zor bir süreçten geçeceğimizi unutmayın. Beşiktaş, Bursa ve Antalya ile oynayacağız. Medyadan ve transfer haberlerinden uzak durun. Galatasaray formasına yakışır bir şekilde sahada mücadele etmenizi istiyorum” diyerek 18. hafta maçına futbolcularını hazırlıyor.

Bahadır ÇOKİŞLER/AMK

SNEIJDER'I KÖŞEYE SIKIŞTIRDILAR! 

BAHİS FİRMALARI G.SARAY DEDİ! 

CANTONA DA 10′A HAYRAN 

CARLINHOS ISRARI SÜRÜYOR

DJURICIC'TE SONA DOĞRU

Yayınlanma Tarihi:07:22,