SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sabah Gazetesi’nin haberine göre sarı- lacivertli kulüp, daha önce bonservis ücreti konusunda anlaşma sağlayamadığı ve geri adım attığı Emanuel Emenike için Spartak Moskova ile bir görüşme daha yaptı.

BİR TEKLİF DAHA SUNDU

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Yıldırım’ın Moskova’ya giderek Spartak Moskova yönetimine bir teklif daha sunduğu ifade ediliyor. Fenerbahçe’nin teklifinin 13 ile 15 milyon Euro arasında bir teklif olduğu tahmin ediliyor. Spartak Moskova yönetiminin Ali Yıldırım’a “Düşünelim” vevabını verdiği de gelen bilgiler arasında.

HABER BEKLENİYOR

Fenerbahçe, şu anda Moskova’dan gelecek haberi bekliyor. Asbaşkan Ali Yıldırım’ın Emenike için görüşme yapmasında teknik patron Aykut Kocaman’ın bu futbolcuyu çok istemesi ve bir türlü vazgeçememesinin büyük etkisi olduğu ifade ediliyor. Bu arada forvet oyuncu arayışlarını sürdüren Fenerbahçe’de 2 yeni isim daha ortaya atıldı.

SANTA CRUZ HEYECANI!

Bu isimler Malaga’da forma gilen 31 yaşındaki Paraguaylı forvet Roque Santa Cruz ile A.Bilbao’nun forveti Aduriz. Roque Santa Cruz yıllarca Bayern Münih forması giymiş ve hafızalarda yer edinmişti.

Sabah

NICOLIN ÇILDIRDI! 

SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ! 

‘OKÇU' İŞBAŞINDA 

BU HAFTA FENERLİ OLACAK

LEFTER'E SELAM KUPAYA DEVAM

SEMİH SİFTAH YAPTI

‘KOCAMAN İSTİFA' SESLERİ

ALEX'TEN DUYGULANDIRAN TWEET

Yayınlanma Tarihi:11:51,